Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: To:
kn: ಗೆ:

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: From:
kn: ಯಿಂದ:

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
