Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Date
mr: दिनांक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: 3 months
mr: ३ महिने

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: 2 years
mr: २ वर्षे

en: Color
mr: रंग
