Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Color
nn: Farge
