Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Date
ro: Data

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Count
ro: Contor

en: 1 year
ro: 1 an

en: Color
ro: Culoare

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Data
ro: Dată
