Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Label
ru: Метка

en: Update
ru: Обновить

en: To:
ru: Кому:

en: Count
ru: Количество

en: 3 months
ru: 3 месяца

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: 1 year
ru: 1 год

en: Color
ru: Цвет

en: From:
ru: От:

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: Color settings
ru: Настройки цвета

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Data
ru: Данные

en: 2 weeks
ru: 2 недели

en: Chart width
ru: Ширина графика

en: Comment creation
ru: Создание комментария

en: Site analytics
ru: Аналитика сайта
