Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: To:
sv: Till:

en: Count
sv: Antal

en: 1 year
sv: 1 år

en: Color
sv: Färg

en: From:
sv: Från:

en: 1 month
sv: 1 månad

en: Color settings
sv: Färginställningar

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: 2 weeks
sv: 2 veckor

en: Chart width
sv: Bredd på diagram

en: Chart height
sv: Höjd på diagram

en: Comment creation
sv: Kommentar skapad
