Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Date
te: తేదీ

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Count
te: లెక్క

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Color
te: రంగు

en: 1 week
te: 1 వారం
