Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Label
vi: Nhãn

en: Update
vi: Cập nhật

en: To:
vi: Đến:

en: Count
vi: Số lượng

en: 3 months
vi: 3 tháng

en: 6 months
vi: 6 tháng

en: 1 year
vi: 1 năm

en: Color
vi: Màu sắc

en: From:
vi: Từ:

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: Data
vi: Dữ liệu

en: 2 weeks
vi: 2 tuần
