Quant (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Date
ast: Data

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: Count
ast: Cuenta
