Quant (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Date
be: Дата

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: Count
be: Колькасць

en: 1 year
be: 1 год

en: Color
be: Колер

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Data
be: Дадзенныя

en: 2 weeks
be: 2 тыдні
