Quant (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Date
de: Datum

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Update
de: Aktualisieren

en: To:
de: An:

en: Count
de: Anzahl

en: 3 months
de: 3 Monate

en: 6 months
de: 6 Monate

en: 1 year
de: 1 Jahr

en: 2 years
de: 2 Jahre

en: Color
de: Farbe

en: From:
de: Von:

en: Chart plugin
de: Diagramm-Plugin

en: 1 month
de: 1 Monat

en: Color settings
de: Farbeinstellungen

en: 1 week
de: 1 Woche

en: Data
de: Daten

en: 2 weeks
de: 2 Wochen

en: Chart width
de: Diagramm-Breite

en: Chart height
de: Diagrammhöhe

en: Comment creation
de: Erstellung von Kommentaren

en: User creation
de: Erstellung des Benutzers
