Quant (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Date
eo: Dato

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Count
eo: Kalkulo

en: Color
eo: Koloro
