Quant (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Date
eu: Data

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Count
eu: Zenbatu

en: Color
eu: Kolore

en: Data
eu: Datu

en: Site analytics
eu: Gunearen analisia
