Quant (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Count
fi: Laskuri

en: 3 months
fi: 3 kuukautta

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: 2 years
fi: 2 vuotta

en: Color
fi: Väri

en: Color settings
fi: Väriasetukset

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: 2 weeks
fi: 2 viikkoa

en: Comment creation
fi: Kommentin luonti
