Quant (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: To:
he: אל:

en: Count
he: כמות

en: Color
he: צבע

en: From:
he: מאת:

en: 1 month
he: 1 חודש

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Data
he: נתונים

en: 2 weeks
he: שבועיים
