Quant (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Date
hi: तारीख

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Label
hi: लेबल

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Count
hi: गुणांक

en: 3 months
hi: 3 महीने

en: 6 months
hi: 6 महीने

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: 2 years
hi: 2 वर्ष

en: Color
hi: रंग

en: 1 week
hi: १ सप्ताह
