Quant (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: Count
hr: Broj

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Color
hr: Boja

en: 1 week
hr: 1 tjedan
