Quant (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Label
ja: ラベル

en: Update
ja: 更新

en: To:
ja: 宛先:

en: Count
ja: カウント

en: Color
ja: 色

en: Color settings
ja: 色の設定

en: 1 week
ja: 1週間

en: Data
ja: データ

en: 2 weeks
ja: 2週
