Quant (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Date
kk: Датасы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: Count
kk: Саны

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Color
kk: Түс

en: 1 week
kk: @count апта
