Quant (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Count
km: រាប់

en: Color
km: ពណ៌
