Quant (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Date
pt: Data

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Label
pt: Etiqueta

en: Update
pt: Atualizar

en: To:
pt: Para:

en: Count
pt: Contagem

en: 3 months
pt: 3 meses

en: 6 months
pt: 6 meses

en: 1 year
pt: 1 ano

en: 2 years
pt: 2 anos

en: Color
pt: Cor

en: From:
pt: De:

en: Chart plugin
pt: Plugin gráfico

en: 1 month
pt: 1 mês

en: Color settings
pt: Definições da cor

en: 1 week
pt: 1 semana

en: Data
pt: Dados

en: 2 weeks
pt: 2 semanas
