Quant (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Count
tr: Sayaç

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Color
tr: Renk

en: From:
tr: Kimden:

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: Color settings
tr: Renk ayarları

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Data
tr: Veri

en: Invites sent
tr: Gönderilen davetler

en: Invites accepted
tr: Kabul edilen davetler
