Quant (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Color
ug: رەڭ

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: 1 week
ug: ھەپتە 1
