Quant (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: To:
bg: До:

en: Count
bg: Брой

en: Color
bg: Цвят

en: From:
bg: От:
