Quant (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Count
bo: གྲངས

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
