Quant (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: To:
cs: Komu:

en: Count
cs: Počet

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Color
cs: Barvy

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: 2 weeks
cs: 2 týdny

en: Comment creation
cs: Vytvoření komentáře
