Quant (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Update
hu: Frissítés

en: To:
hu: Címzett:

en: Count
hu: Mennyiség

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: 2 years
hu: 2 év

en: Color
hu: Szín

en: From:
hu: Feladó:

en: Chart plugin
hu: Grafikon kiegészítő

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: Color settings
hu: Színbeállítások

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Data
hu: Adat

en: 2 weeks
hu: 2 hét

en: Chart width
hu: Diagram szélessége

en: Chart height
hu: Diagram magassága

en: Comment creation
hu: Hozzászólás létrehozás

en: Select a timeframe and click Update to see what's happening on your site during that time, as well as a total for all the activity during that timeframe.
hu: Az időintervallum kiválasztása után a frissítés nyomógombra kattintva látható, hogy mi történt a webhelyen abban az időben, valamint az összes tevékenység az adott időintervallumban.

en: Show analytics for the following site items
hu: Mutassa az alábbi webhelyelemek elemzését

en: Specify the graph width in pixels. The Chart API will reject charts that are too wide.
hu: Meg kell adni a grafikon szélességét képpontban. A <em>Chart</em> API vissza fogja utasítani a túl széles grafikonokat.

en: Specify the graph height in pixels. The Chart API will reject charts that are too tall.
hu: Meg kell adni a grafikon magasságát képpontban. A <em>Chart</em> API vissza fogja utasítani a túl magas grafikonokat.

en: Specify the colors that the charts will be rendered in.
hu: A grafikonok kirajzolásához használt színek meghatározása.

en: The width must be a number that is between 2 and 4 digits
hu: A szélességnek számnak kell lennie és 2-4 számjegyből állhat

en: The height must be a number that is between 2 and 4 digits
hu: A magasságnak számnak kell lennie és 2-4 számjegyből állhat

en: You need to enter at least one color.
hu: Legalább egy színt meg kell adni.

en: Group creation
hu: Csoport létrehozás

en: Group joins
hu: Csoporthoz csatlakozás

en: Content creation
hu: Tartalom létrehozás

en: Content creation by type
hu: Tartalom létrehozás típusonként

en: Aggregate content creation
hu: Összesített tartalom létrehozás

en: User creation
hu: Felhasználó létrehozás

en: User shouts
hu: Felhasználói üzenetek

en: User point transactions
hu: Felhasználói pont tranzakciók

en: Site analytics
hu: Webhelyelemzés

en: Configure the quantitative analytics page
hu: A mennyiségi elemző oldal beállítása

en: Display quantitative analytical charts of your site's activity over time periods
hu: Mennyiségi elemző grafikonokat jelenít meg a webhelytevékenységekről különböző periódusokban

en: View charts depicting action over time for many Drupal components.
hu: Több Drupal összetevő működésének grafikus ábrázolása az idő folyamán.

en: An option must be selected
hu: Egy lehetőséget ki kell választani

en: You must specify both dates
hu: Mindkét dátumot meg kell adni

en: The from date must be formatted correctly %format.
hu: A kezdődátumot helyesen kell formázni: %format.

en: The to date must be formatted correctly %format.
hu: A végdátumot helyesen kell formázni: %format.

en: The from date must be before the to date
hu: A kezdődátumnak meg kell előznie a végdátumot

en: The to date must not be past today
hu: A végdátum nem lehet a mai napnál nagyobb

en: View analytics
hu: Elemzés megtekintése

en: Click here to view the analytics page
hu: Ide kattintva megtekinthető az elemző oldal

en: The checked objects will be shown on the analytics page. If a quant object is missing from this list, try clearing the cache.
hu: A megjelölt elemek fognak megjelenni az elemző oldalon. Ha egy elem hiányzik a listáról, akkor a gyorsítótár ürítése segíthet.

en: Invalid timeframe arguments provided.
hu: Érvénytelen időintervallum argumentumok lettek megadva.

en: Invites sent
hu: Elküldött meghívók

en: Invites accepted
hu: Elfogadott meghívók
