Quant (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Count
ku: ژمارە

en: Color
ku: ڕه‌نگ
