Quant (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Date
pl: Data

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: To:
pl: Do:

en: Count
pl: Liczba

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Color
pl: Kolor

en: From:
pl: Od:

en: Chart plugin
pl: Wtyczka wykresu

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Color settings
pl: Ustawienia kolorów

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 2 weeks
pl: 2 tygodnie

en: Chart width
pl: Szerokość wykresu

en: Chart height
pl: Wysokość wykresu
