Quant (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Date
ta: தேதி

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: 3 months
ta: 3 மாதங்கள்

en: 6 months
ta: 6 மாதங்கள்

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: 2 years
ta: 2 வருடங்கள்

en: Color
ta: நிறம்

en: 1 month
ta: 1 மாதம்

en: Data
ta: தரவு
