Quant (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Count
th: จำนวน

en: Color
th: สี

en: Data
th: ข้อมูล
