Quant (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Label
uk: Мітка

en: Update
uk: Оновити

en: To:
uk: Кому:

en: Count
uk: Лічильник

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: 2 years
uk: 2 роки

en: Color
uk: Колір

en: From:
uk: Від:

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: Color settings
uk: Налаштування кольору

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Data
uk: Дані

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: Comment creation
uk: Створення коментаря.
