Quant (7.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: Label
es: Etiqueta

en: Update
es: Actualizar

en: To:
es: Para:

en: Count
es: Número

en: 1 year
es: 1 año

en: From:
es: De:

en: Color settings
es: Opciones de color

en: 1 week
es: Una semana

en: Data
es: Datos

en: 2 weeks
es: Dos semanas

en: Comment creation
es: Creación del comentario
