Quant (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Count
et: Arv

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: 2 years
et: 2 aastat

en: Color
et: Värv

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Data
et: Andmed
