Quant (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Date
lt: Data

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Count
lt: Skaičius

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Color
lt: Spalva

en: Color settings
lt: Spalvų nustatymai

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Data
lt: Duomenys

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: Comment creation
lt: Komentarų kūrimas
