Quant (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Count
lv: Skaits

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: 2 years
lv: 2 gadi

en: Color
lv: Krāsa

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Data
lv: Dati

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas
