Quant (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Color
my: အရောင်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Comment creation
my: ထင်မြင်ချက်အား ရေးသားခြင်း
