Quant (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Date
ne: मिति

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Color
ne: रंग
