Quant (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: To:
nl: Aan:

en: Count
nl: Aantal

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Color
nl: Kleur

en: From:
nl: Van:

en: Chart plugin
nl: Grafiekplugin

en: 1 month
nl: 1 maand

en: Color settings
nl: Kleurinstellingen

en: Data
nl: Gegevens

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: Comment creation
nl: Reactie-aanmaak
