Quant (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Date
oc: Data

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: Update
oc: Metre a jorn

en: To:
oc: A :

en: Count
oc: Descompte

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: 2 years
oc: 2 ans

en: From:
oc: De :

en: Data
oc: Donadas
