Quant (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Date
am: ቀን

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: Color
am: ቀለም

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
