Quant (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: To:
ar: إلى:

en: Count
ar: العدد

en: Color
ar: اللون

en: From:
ar: من:

en: Data
ar: المعطيات
