Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Date
ca: Data

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: To:
ca: Per a:

en: Count
ca: Quantitat

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: 1 month
ca: 1 mes

en: Color settings
ca: Configuració de color

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Data
ca: Dades

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: Comment creation
ca: Creació del comentari

en: Content creation
ca: Creació de contingut
