Quant (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Date
da: Dato

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Label
da: Etiket

en: Update
da: Opdatér

en: To:
da: Til:

en: Count
da: Antal

en: Color
da: Farve

en: From:
da: Fra:

en: Color settings
da: Farveindstillinger

en: 1 week
da: 1 uge

en: 2 weeks
da: 2 uger

en: Comment creation
da: Kommentar oprettelse
