Quant (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Date
gu: તારીખ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: 3 months
gu: ૩ મહિના

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: 2 years
gu: ૨ વર્ષ

en: Color
gu: રંગ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: Data
gu: માહિતી
