Quant (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Date
is: Dagsetning

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: To:
is: Til:

en: Color
is: Litur

en: 1 week
is: 1 vika
