Quant (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Count
sk: Počet

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Color
sk: Farba

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Data
sk: Údaje

en: 2 weeks
sk: 2 týždne
