Quantcast (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Roles
ar: الأدوار
