Quantcast (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
