Quantcast (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Add to the selected roles only
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་ཁ་སྣོན།
